Нова функція KTS 250 – визначення реального пробігу автомобіля

Нова функція діагностичного комплексу KTS 250 дозволяє виявляти маніпуляції з одометром.

  • Отримання інформації про реальний пробіг ТЗ;
  • Широкі можливості застосування KTS 250 для отримання експертних висновків, оцінки лізингової та вживаної техніки, а також мобільної діагностики;
  • Інтуїтивне використання завдяки новому інтерфейсу на базі ОС Android.

Далеко не завжди вдається з легкістю визначити реальний пробіг вживаного транспортного засобу під час його огляду. У більшості автомобілів показання одометра можна змінити, не вдаючись до складних технічних операцій. При цьому оцінна кількість автомобілів зі скрученим пробігом дуже висока. Наприклад, згідно з даними автомобільного клубу Німеччини ADAC і німецької поліції, кожен третій уживаний автомобіль у цій країні продається із заниженими показниками на одометрі.

KTS 250

Нова функція компактного діагностичного комплексу Bosch KTS 250 дозволяє автомобільним експертам отримувати дані про реальний пробіг, які зберігаються в різних електронних блоках автомобіля. Порівнюючи ці дані з показниками одометра, вони можуть легко визначити, чи проводилися з одометром маніпуляції. Ця інформація може істотно вплинути на реальну вартість техніки, а цей фактор є важливим як при оцінюванні лізингових автомобілів, так і під час придбання вживаного авто в приватних осіб. Одночасно параметр реального пробігу важливий і для страхових фірм, які розраховують виплати або вартість ремонту після ДТП.

Дані про реальний пробіг зберігаються в блоках керування різних систем автомобіля

Сучасні транспортні засоби оснащуються все більшою кількістю різних блоків управління. У багатьох випадках пробіг автомобіля зберігається не тільки в одометрі приладової панелі, але також і в блоках управління різних систем. Наприклад, така інформація міститься навіть в електроприводі сидінь і в парктроніку.

Після під’єднання діагностичного сканера Bosch KTS 250 до автомобіля через роз'єм OBD, він миттєво дозволяє зчитати реальний пробіг, а також отримати записи про помилки, щовиникали раніше. Нова функція визначення пробігу створює список даних з цифрами пробігу, що зберігаються в різних системах автомобіля. Після збору ці дані за допомогою бездротового зв'язку можна відразу надіслати в сервісну автомайстерню або на будь-яку адресу, просто прикріпивши їх як вкладення до електронного листа.

Розширена діагностика ЕБК за допомогою програмного забезпечення ESI [tronic]

Bosch розробив діагностичний комплекс KTS 250 спеціально для застосування в мобільній діагностиці. Його інтуїтивний інтерфейс, який базується на операційній системі Android, відрізняється особливою зручністю для користувачів. За допомогою програмного забезпечення Bosch ESI [tronic], завантаженого в пам'ять KTS 250, можна проводити діагностику практично будь-якого транспортного засобу. Після ідентифікації автомобіля за VIN-кодом, користувач отримує інформацію з усіх блоків керування, встановлених у авто. Діагностичний комплекс оснащений вбудованою літій-іонною батареєю, яка підтримує автономну роботу в умовах мобільної діагностики. Під час робочого процесу KTS 250 також заряджається від бортової мережі автомобіля, до якого він підключений через OBD-роз'єм.

Додавши до функцій KTS 250 можливість визначення реального пробігу, Bosch розширює сферу застосування свого діагностичного приладу. Тепер KTS 250 може використовуватися, наприклад, страховими компаніями, що займаються розрахунками виплат після ДТПабо ж сервісами з підбору вживаних авто, які визначають стан і реальну вартість транспортних засобів.

Інформація надана Bosch Automotive Aftermarket Ukraine