Змінено вимоги щодо медогляду таксистів

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 № 983 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" змінені вимоги до автомобільних самозайнятих перевізників щодо періодичності медогляду та перевірки технічного стану автомобіля.

Нагадуємо, що автомобільний самозайнятий перевізник – це фізична особа – суб'єкт господарювання, яка здійснює на комерційній основі чи за власний кошт перевезення пасажирів на таксі без застосування праці найманих водіїв.

Тепер автомобільний самозайнятий перевізник, що здійснює перевезення на власному транспортному засобі, зобов'язаний проходити один раз на рік медичний огляд, за результатами якого видається довідка встановленого зразка, та здійснювати технічне обслуговування транспортного засобу на станції технічного обслуговування згідно з регламентом проведення сервісного обслуговування транспортного засобу, але не рідше ніж один раз на три місяці, про що проставляється відмітка в сервісній книжці, форма якої затверджується Мінтрансзв'язку.

Раніше такі особи зобов'язані були перед виїздом пройти медичний огляд і забезпечити проведення перевірки технічного стану транспортного засобу з внесенням відповідної позначки у контрольний листок, форма якого затверджувалася Мінтрансзв'язку.
 

2 Комментариев

Георгий
06-10-2009 18:07:37

правильно, требования к таксистам должны быть строигми!

Пассажир
07-10-2009 22:16:49

Это бред какой-то! Какой смысл проверять таксиста раз в год, если через час после проверки садится за руль уже накуреный... и ездит так весь год... На "линии" проверять нужно! А водителей маршруток на вменяемость.