МТЗ ХІТ ПРОДАЖУ! Пропонуємо новий каток КИП-6 рублячий (водоналивний)гідрофікований

МТЗ ХІТ ПРОДАЖУ! Пропонуємо новий каток КИП-6 рублячий (водоналивний)гідрофікований Сельхозтехника Мульчирователь 2020 г.в
1 грн

Контакты:

  • Запорожская обл, Запорожье
  • Антон
    • 380 509-935581

Характеристики:

МТЗ ХІТ ПРОДАЖУ! Пропонуємо новий каток КИП-6 рублячий (водоналивний)гідрофікований

Вид
Сельхозтехника Мульчирователь
Год выпуска
2020

Описание:

У наявності новий каток КЗК-6(кип-6) ХІТ ПРОДАЖУ! рублячий (водоналивний)гідрофікований. Каток водоналивний КИП-6, каток рублячий КИП-6, измельчитель-каток режущий КИП-6.
Подрібнювач каток КИП-6 мульчувач призначений для подрібнення рослинних залишків після соняшнику, кукурудзи, стерні, вирівнювання і часткового мульчування поверхні поля.
Подрібнення рослинних залишків і часткове мульчування грунту затримує випаровування вологи, регулює температуру поверхневого шару, стримує ріст бур'янів, захищає від вивітрювання, збагачує грунт органікоюПропонуємо КИП-6 каток подрібнювач водоналивний гідрофікований - ідеальний варіант для подрібнення залишків рослин і для покриття грунту.

Даний агрегат застосовується для поверхневої додаткової обробки грунту. КИП-6 простий і зручний у використанні і обслуговуванні. Каток КИП-6 застосовується для подрібнення залишків сільськогосподарських культур таких як соняшник, ріпак, овочі. Подрібнення рослинних залишків і часткове мульчування грунту затримує випаровування вологи, регулює температуру поверхневого шару, стримує ріст бур'янів, захищає від вивітрювання, збагачує грунт органікою.

За рахунок транспортних коліс КИП-6 може швидко переїжджати з одного поля на інше.

Доставляємо по всім регіонах України в господарство!

объявления:
1601299389vp3
рубрика:
обновлено:
20-10-2020
просмотров:
17
фото:
1

Объявления авто

по марке: